Zahradní set Borek

Zahradní set z masivu Borek
Zahradní set z masivu Borek

Dřevěný zahradní nábytek z masivu Borek je vyroben z kvalitního dřeva o tloušťce 34 mm, s rozměry nohou 90 mm x 90 mm. Nábytek je pohodlný, stabilní, velmi solidně provedený. Je odolný vůči všem povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost. Sestava dřevěného zahradního nábytku je vyrobena z masivu olše. Dřevěný nábytek je impregnovaný a dvakrát lakovaný kvalitním ekologickým lakem a nevyžaduje žádné další impregnace. Sestava dřevěného zahradního nábytku obsahuje dřevěný zahradní stůl, dvě masivní zahradní dřevěné lavice s opěradlem, a dvě masivní židle s opěradlem.

Rozměry stolu jsou 150 / 200 cm na délku, 75 cm na šířku a 75 cm na výšku. Rozměry židle jsou 45 cm na délku, 55 cm na šířku a 85 cm na výšku. Lavice s opěrkou mají rozměry 150 / 200 cm na délku, 55 cm na šířku a 85 cm na výšku. Sestavu dodáváme povrchově ošetřenou v nátěrech 1x lazura dub a dále 2x ochranný lak. V této sestavě jsou dodávány lavice a židle kompletně v celku, stůl je demontu nebo v celku.

  • Dostupnost: Aktuálně: 4-5 týdnů
  • Cena dopravy: od 599 Kč
  • CENA SETU : od 18.900 Kč

Dubový zahradní nábytek masiv Horák určitě nadchne každého, kdo má ve světě nábytku rád klasiku. Sestavu tvoří jeden pevný stůl, doplněný o dvě lavice s opěrkou, poskytující dostatek volného místa k sezení. Celá sestava je vyrobená z masivního dubového dřeva, kdy byla použita deska o síle 4 cm. Aby byla podpořena životnost celé sestavy, je dřevo povrchově ošetřeno ve třech vrstvách, kdy první nátěr je vytvořen lazurovací barvou, jakou můžete vidět na fotografii, a dále je nábytek přetřen dvakrát ochranným lakem. Rozměry stolu jsou volitelné, vybírat můžete z rozměrů 150 cm x 80 cm nebo 200 cm x 90 cm, kdy výška je vždy 78 cm. Rozměry dřevěné lavice jsou volitelné v délkách 150 cm, 200 cm, 250 cm, s hloubkou 56 cm a výškou 92 cm.

  • Dostupnost: Aktuálně: 4-5 týdnů
  • Cena dopravy:
  •  CENA SETU: od 35.600 Kč 

Zahradní nábytek masiv - na eshopu Werdina - zkušenost, výroba, prodej, poradenství